Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
De Dialoog
Ermelo
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Markant Uden
Uden
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Kukeleku
Horst
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Orpheus
Apeldoorn
Markant Uden
Uden
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Groene Engel
Oss
Fulcotheater
IJsselstein
Diligentia
Den Haag
De Weverij
Zierikzee
20:15
De Molenberg
Delfzijl
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Werftheater
Utrecht
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 23 januari 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kattendans, Bergeijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Dialoog, Ermelo
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Daniël Arends
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
zondag 24 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
dinsdag 26 januari 2016
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 27 januari 2016
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 28 januari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 29 januari 2016
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Paulien Cornelisse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen