Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Theothorne
Dieren
Scala Helmond
Helmond
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Nuenen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Flint
Amersfoort
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Schakel
Gilze
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. De Herbakker
Eeklo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Amicitia Theater
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Het Klooster
Woerden
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
De Poorterij
Zaltbommel
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Boodschap
Rijen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Amicitia Theater
Sneek
20:30
Zaantheater
Zaandam
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 4en1
Breukelen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
donderdag 21 maart 2013
Pieter Derks - Van nature
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Schalm, Veldhoven
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Kom, Nieuwegein
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Aan de Slinger, Houten
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater aan de Schie, Schiedam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Theothorne, Dieren
Silvester Zwaneveld - In de lift
Scala Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Roedel
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Ronald Smink
Podium 't Beest, Goes
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Meervaart, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Carolien Borgers - Happy End
Het Klooster, Nuenen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Schudden - We vieren het maar
Flint, Amersfoort
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel
De Schakel, Gilze
Jandino Asporaat - De Revue
De Muze, Noordwijk
Karin Bloemen - Witte nar
De Meerpaal, Dronten
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Richard Groenendijk - Alle dagen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Youp van 't Hek
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
vrijdag 22 maart 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Kulturhus, Borne
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Willem, Papendrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Storm, Winterswijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
De Grote Improvisatieshow
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Op Sterk Water - Alfa
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Henry van Loon Electropis
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Posttheater, Arnhem
Soundos - Er is geen plan B
Podium Mozaiek, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Jan van Besouw, Goirle
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Klooster, Woerden
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Het Kielzog, Hoogezand
Silvester Zwaneveld - In de lift
Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Diligentia, Den Haag
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Smeltkroes, Maarheeze
Schudden - We vieren het maar
De Poorterij, Zaltbommel
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Sabine Beens - Ça bien!
De Boodschap, Rijen
Jandino Asporaat - De Revue
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Wigwam
C.C. Hasselt, Hasselt
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Herbakker, Eeklo
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
BREStheater, Brielle
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Amicitia Theater, Sneek
zaterdag 23 maart 2013
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Zaantheater, Zaandam
Leon van der Zanden - Rebel
Werftheater, Utrecht
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Carolien Borgers - Happy End
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Winsinghhof, Roden
Henry van Loon - Electropis
Theater De Omval, Diemen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Molen, Beuningen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Bussel, Oosterhout
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater 4en1, Breukelen
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Ogterop, Meppel