Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Veste
Delft
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vorstin
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Prismare
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Achterom
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater De Leest
Waalwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Dakota
Den Haag
C.C. Strombeek
Grimbergen
Het Kruithuis
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Idea
Soest
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
woensdag 15 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 16 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 17 mei 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
DeLaMar, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Guido Weijers - V
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jandino Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 18 mei 2013
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Bourgondische Belgen
Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Chassé Theater, Breda
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bruers - Waar was ik?
Jan van Besouw, Goirle
Pieter Derks - Van nature
De Oosterpoort, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk