Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Parktheater
Eindhoven
NatLab
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Cammeleur
Dongen
De Cammeleur
Dongen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Muze
Noordwijk
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Rex
Mol
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis de Leest
Izegem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Arsenaal Theater
Vlissingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
C.C. Parnassos
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Omval
Diemen
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zalencentrum Morshuis
Albergen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
woensdag 13 maart 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bloemen - Witte nar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Enge Buren - Reuring
Parktheater, Eindhoven
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cammeleur, Dongen
Henry van Loon - Electropis
De Cammeleur, Dongen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Den Herd, Bladel
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 14 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Electropis
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Acda en de Munnik - 't Heerst
De Meenthe, Steenwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Enge Buren - Reuring
Perron-3, Rosmalen
Max van den Burg - Schlemiel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Muze, Noordwijk
Howard Komproe: LULverhalen
Theater Zinin, Nijverdal
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Rex, Mol
Richard Groenendijk - Alle dagen
Koningshof, Maassluis
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Cultuurhuis de Leest, Izegem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Achterom, Hilversum
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
20:00
André Manuel - Bonzaai!!!
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Flint, Amersfoort
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jandino Asporaat - De Revue
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 15 maart 2013
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Arsenaal Theater, Vlissingen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater de Bussel, Oosterhout
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Het Park, Hoorn
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg de Lawei, Drachten
Enge Buren - Reuring
Theater De Omval, Diemen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Diligentia, Den Haag
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - Het grijze gebied
Chassé Theater, Breda
Sabine Beens - Ça bien!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Max van den Burg - Schlemiel
De Kattendans, Bergeijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Kolk, Assen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posttheater, Arnhem
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Zalencentrum Morshuis, Albergen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 maart 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Spiegel, Zwolle
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadshoftheater Vianen, Vianen