Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kattendans
Bergeijk
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Parnassos
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Veste
Delft
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Omval
Diemen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Markant Uden
Uden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Parnassos
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Zalencentrum Morshuis
Albergen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
Het Veur Theater
Leidschendam
De Meiboom
Krabbendijke
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Venray
Venray
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Flint
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Hofpoort
Coevorden
CulturA & Zo
Nootdorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Plomblom
Ninove
Overasselt Theater
Overasselt
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Poorterij
Zaltbommel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. De kollebloem
Puurs
Spant!
Bussum
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Schouwburg Venray
Venray
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Capitole
Gent
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
C.C. Strombeek
Grimbergen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 15 maart 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Lochem, Lochem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Lindenberg Theater, Nijmegen
Max van den Burg - Schlemiel
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Margriet Bolding - Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
Lenette van Dongen - Roedel
Het Klooster, Woerden
Lebbis - Het grijze gebied
Chassé Theater, Breda
20:15
Karin Bruers
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Veste, Delft
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Enge Buren - Reuring
Theater De Omval, Diemen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Grote Improvisatieshow
Markant Uden, Uden
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Het Park, Hoorn
Comedy Kitchen
C.C. Parnassos, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Zalencentrum Morshuis, Albergen
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater De Kolk, Assen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 16 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Oosterpoort, Groningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Soundos - Er is geen plan B
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Kom, Nieuwegein
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Nathalie Baartman - Prei met mij
Het Veur Theater, Leidschendam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Meiboom, Krabbendijke
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Spiegel, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Roedel
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jandino Asporaat - De Revue
Flint, Amersfoort
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Electropis
Theater Hofpoort, Coevorden
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
CulturA & Zo, Nootdorp
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Plomblom, Ninove
Enge Buren - Reuring
Overasselt Theater, Overasselt
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Poorterij, Zaltbommel
De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Toegift, Den Hoorn
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Bussel, Oosterhout
Carolien Borgers - Happy End
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De kollebloem, Puurs
Acda en de Munnik - 't Heerst
Spant!, Bussum
zondag 17 maart 2013
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Molen, Beuningen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Venray, Venray
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 18 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Capitole, Gent
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Max van den Burg - Schlemiel
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 20 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Strombeek, Grimbergen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ruben Nicolai - Little friday
Cpunt Theater, Hoofddorp