Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Musis
Arnhem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Omval
Diemen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultura
Ede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater RhederArt
Dieren
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
De Speeldoos
Vught
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Dialoog
Ermelo
20:30
Werftheater
Utrecht
donderdag 21 januari 2016
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 22 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Daniël Arends
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Omval, Diemen
20:15
Eva Crutzen
De Weijer, Boxmeer
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agnietenhof, Tiel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kasper van Kooten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Schattelijn, Geertruidenberg
Lankmoed - Onvergetelijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater RhederArt, Dieren
Nathalie Baartman - Louter
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Speeldoos, Vught
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Rene van Meurs - Even goede vrienden (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 23 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ali B - Je Suis Ali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Koningshof, Maassluis
20:00
Daniël Arends
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dorine Wiersma
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Hans Dorrestijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Huub Stapel - MV²
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Orpheus, Apeldoorn
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Zaantheater, Zaandam
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Dialoog, Ermelo
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht