Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Weverij
Zierikzee
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Groene Engel
Oss
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Adelberg
Lommel
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
De hoogte
Winsum
De Klif
Nijmegen
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Muze
Noordwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
woensdag 27 januari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
donderdag 28 januari 2016
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 29 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
20:15
Trio Giphart / Chabot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Meerpaal, Dronten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Figi Theater, Zeist
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Paulien Cornelisse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Walhalla, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
zaterdag 30 januari 2016
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan