Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Cammeleur
Dongen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. De Bunder
Moorslede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Gooiland
Hilversum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Spiegel
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zuiderstrandtheater
Den Haag
19:30
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Ahoy
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Markant Uden
Uden
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 18 mei 2018
Jeroen van Merwijk - Lucky
Orpheus, Apeldoorn
Johan Goossens - Vlam
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hofpoort, Coevorden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Dakota, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Diligentia, Den Haag
Thomas Smith - Strak
Theater de Kampanje, Den Helder
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Piepschuim
De Cammeleur, Dongen
Ali B - Koorts
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Ogterop, Meppel
William Boeva - Reset
C.C. De Bunder, Moorslede
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
3Koteboebo
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
S.C.C. De Enck, Oirschot
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lievekamp, Oss
Fuad Hassen - Held
Dok6, Panningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Purmaryn, Purmerend
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Yentl & de Boer - Magie
De Maaspoort, Venlo
zaterdag 19 mei 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Rayen Panday - Fenomeen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jeroen van Merwijk - Lucky!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Posttheater, Arnhem
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fuad Hassen - Held
De Kattendans, Bergeijk
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Chassé Theater, Breda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Gooiland, Hilversum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Bovengrens
De Harmonie, Leeuwarden
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Bussel, Oosterhout
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Beneatha’s Place
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 20 mei 2018
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 21 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 22 mei 2018
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 23 mei 2018
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Jörgen Raymann - Zo kan het ook 2.0
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeff Dunham
Ahoy, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
donderdag 24 mei 2018
20:30
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
George van Houts - Kom Plot
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - KOORTS
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
William Boeva - Reset
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Vlam
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Zonder verdoving
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Deventer Schouwburg, Deventer
Lebbis - De Bovengrens
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Zaantheater, Zaandam