Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Leidse Schouwburg
Leiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Omval
Diemen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Carrousel
Ommen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Boxtel
Boxtel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Parktheater
Eindhoven
Markant Uden
Uden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Iduna
Drachten
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Reggehof
Goor
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. 't Gasthoes
Horst
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
NatLab
Eindhoven
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Chassé Theater
Breda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
NatLab
Eindhoven
vrijdag 08 maart 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Poolvogel - Poolvogel
Kennemer Theater, Beverwijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Hoftheater, Raalte
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flint, Amersfoort
Silvester Zwaneveld - In de lift
Diligentia, Den Haag
Schudden - We vieren het maar
De Speeldoos, Vught
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU
De Oosterpoort, Groningen
Anuar - Vastberaden
De Molenberg, Delfzijl
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Kattendans, Bergeijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
zaterdag 09 maart 2013
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Wilminktheater, Enschede
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater `t Spieker, Eibergen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Speeldoos, Baarn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Omval, Diemen
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Koornbeurs, Franeker
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Bouwkunde, Deventer
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schaffelaartheater, Barneveld
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Op Sterk Water - Alfa
Podium Boxtel, Boxtel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Henry van Loon - Electropis
Parktheater, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Markant Uden, Uden
Soundos - Er is geen plan B
Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Van nature
Jan van Besouw, Goirle
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Veur Theater, Leidschendam
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
Berry Lussenburg - Verwhard
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Comedy Night: Jeroen Bouwhuis + Vincent Geers
Effenaar, Eindhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Reggehof, Goor
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
De Grote Improvisatieshow
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Agnietenhof, Tiel
zondag 10 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End
C.C. 't Gasthoes, Horst
maandag 11 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De Meenthe, Steenwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
dinsdag 12 maart 2013
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Schudden - We vieren het maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater De Omval, Diemen
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
woensdag 13 maart 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Spiegel, Zwolle
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Enge Buren - Reuring
Parktheater, Eindhoven
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Orpheus, Apeldoorn
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven