Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cultura
Ede
Theater RhederArt
Dieren
Theater RhederArt
Dieren
Theater De Omval
Diemen
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Markant Uden
Uden
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Kukeleku
Horst
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
vrijdag 22 januari 2016
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rene van Meurs - Even goede vrienden (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lankmoed - Onvergetelijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Daniël Arends
De Kunstgreep, Oostzaan
Nathalie Baartman - Louter
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater RhederArt, Dieren
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater RhederArt, Dieren
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Omval, Diemen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen
De Weijer, Boxmeer
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 23 januari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Dorine Wiersma
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Zaantheater, Zaandam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
Ton Kas - JABROER
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
20:30
Hans Dorrestijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Agnietenhof, Tiel
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Koningshof, Maassluis
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Dialoog, Ermelo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Trio Giphart / Chabot
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
André Manuel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Molen, Beuningen
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kattendans, Bergeijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Orpheus, Apeldoorn
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Je Suis Ali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Huub Stapel - MV²
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 24 januari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
dinsdag 26 januari 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 27 januari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem