Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Beun
Heiloo
Posthuis Theater
Heerenveen
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Munttheater
Weert
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Gryphus
Vierlingsbeek
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Kruisboog
Tienen
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Bogaard
Sint-Truiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Wouwer
Ravels
De Muze
Noordwijk
De Muze
Noordwijk
Lux
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater De Boerderij
Huizen
zaterdag 23 maart 2013
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Van nature
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Carolien Borgers - Happy End
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 24 maart 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 25 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 27 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Poolvogel - Poolvogel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Posthuis Theater, Heerenveen
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - V
Theater 't Pand, Gorinchem
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Muzeval, Emmen
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Veste, Delft
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Speeldoos, Baarn
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 28 maart 2013
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Munttheater, Weert
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Niet Schieten! Vrouwen Willen Maar één Ding
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Guido Weijers - V
Gryphus, Vierlingsbeek
20:15
De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Kruisboog, Tienen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
Ruben Nicolai - Little friday
De Meenthe, Steenwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Soundos - Er is geen plan B
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Wouwer, Ravels
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Muze, Noordwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Muze, Noordwijk
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Van nature
Theater de Kom, Nieuwegein
Schudden - We vieren het maar
De Harmonie, Leeuwarden
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Boerderij, Huizen