Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
van Beresteyn
Veendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De alkeburcht
Roelofarendsveen
C.C. De Mol
Lier
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
Theater De Kolk
Assen
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Werftheater
Utrecht
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
CK Theater
Roermond
De Dialoog
Ermelo
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meulvliet
Tholen
23:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Omval
Diemen
Orpheus
Apeldoorn
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Cafe The Joker
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Vestzaktheater
Son
Schouwburg Venray
Venray
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Storm
Winterswijk
De Velinx
Tongeren
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Spieghel
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:45
013
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
De Spieghel
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Boerderij
Huizen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Muze
Noordwijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Evergem
Evergem
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Kolk
Assen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Effenaar
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:30
Podium 't Beest
Goes
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Lux
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Markant Uden
Uden
Het Veur Theater
Leidschendam
zaterdag 02 maart 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Het Veur Theater, Leidschendam
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen Leenders - Geen idee
van Beresteyn, Veendam
Jandino Asporaat - De Revue
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De alkeburcht, Roelofarendsveen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Mol, Lier
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
De Poorterij, Zaltbommel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater De Kolk, Assen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
De Toegift, Den Hoorn
20:00
De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
CK Theater, Roermond
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Dialoog, Ermelo
Carolien Borgers - Happy End
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Meulvliet, Tholen
23:30
Burlesque Glamour Night
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anuar - Vastberaden
Theater De Omval, Diemen
André Manuel - Bonzaai!!!
Orpheus, Apeldoorn
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zondag 03 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Westrand, Dilbeek
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lennaert Maes
Cafe The Joker, Antwerpen
maandag 04 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 05 maart 2013
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Maagd, Bergen op Zoom
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Witte Theater, IJmuiden
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
woensdag 06 maart 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Junushoff Theater, Wageningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maaspoort, Venlo
Sabine Beens - Ça bien!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:15
Comedytrain De Tour
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:45
Comedytrain
013, Tilburg
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
Goudse Schouwburg, Gouda
donderdag 07 maart 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Boerderij, Huizen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Willem, Papendrecht
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Kolk, Assen
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam