Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Woeker
Oudenaarde
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Lux
Nijmegen
Wesopa Weesp
Weesp
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Achterolmen
Maaseik
Scala Helmond
Helmond
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Almere
Almere
Fulcotheater
IJsselstein
Posttheater
Arnhem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Diligentia
Den Haag
C.C. Belgica
Dendermonde
C.C. Den Blank
Overijse
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Cafe The Joker
Antwerpen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. Westrand
Dilbeek
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:45
013
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Spieghel
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Velinx
Tongeren
Theater De Storm
Winterswijk
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Vestzaktheater
Son
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
't Getouw
Mol
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Storm
Winterswijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Speeldoos
Baarn
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Meervaart
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lux
Nijmegen
zaterdag 02 maart 2013
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - Het grijze gebied
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Prei met mij
Lux, Nijmegen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Wesopa Weesp, Weesp
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Harmonie, Leeuwarden
Piepschuim - In veel te strakke broeken
C.C. Achterolmen, Maaseik
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Scala Helmond, Helmond
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Speeldoos, Baarn
Sabine Beens - Ça bien!
Theater Hof 88, Almelo
Schudden - We vieren het maar
C.C. Den Herd, Bladel
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Almere, Almere
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fulcotheater, IJsselstein
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Belgica, Dendermonde
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Den Blank, Overijse
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
zondag 03 maart 2013
20:30
Lennaert Maes
Cafe The Joker, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Westrand, Dilbeek
maandag 04 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
dinsdag 05 maart 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Witte Theater, IJmuiden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater de Griffioen, Amstelveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Purmaryn, Purmerend
woensdag 06 maart 2013
Alex Agnew - Interesting times
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:45
Comedytrain
013, Tilburg
20:15
Comedytrain De Tour
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sabine Beens - Ça bien!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Goudse Schouwburg, Gouda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Yora Rienstra - We maken er wat van
Junushoff Theater, Wageningen
donderdag 07 maart 2013
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Treasures
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater De Muzeval, Emmen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de wildeman, Linschoten
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Karin Bloemen - Witte nar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater de Speeldoos, Baarn
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen