Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lux
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posttheater
Arnhem
Scala Helmond
Helmond
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Hof 88
Almelo
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
Wesopa Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Westrand
Dilbeek
20:30
Cafe The Joker
Antwerpen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Witte Theater
IJmuiden
20:45
013
Tilburg
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Velinx
Tongeren
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Vestzaktheater
Son
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
't Getouw
Mol
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Evergem
Evergem
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Effenaar
Eindhoven
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Lux
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Podium 't Beest
Goes
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
zaterdag 02 maart 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Lux, Nijmegen
20:00
De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Posttheater, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Scala Helmond, Helmond
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Almere, Almere
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater 't Speelhuis, Helmond
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Kampanje, Den Helder
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater De Kolk, Assen
Anuar - Vastberaden
Theater De Omval, Diemen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Speeldoos, Baarn
Sabine Beens - Ça bien!
Theater Hof 88, Almelo
Arno van der Heyden - Zo.
Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jeroen Leenders - Geen idee
van Beresteyn, Veendam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Werftheater, Utrecht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Wesopa Weesp, Weesp
Jandino Asporaat - De Revue
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 03 maart 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Westrand, Dilbeek
20:30
Lennaert Maes
Cafe The Joker, Antwerpen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
maandag 04 maart 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
dinsdag 05 maart 2013
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Agora Theater Lelystad, Lelystad
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Maagd, Bergen op Zoom
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Kennemer Theater, Beverwijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater de Griffioen, Amstelveen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 06 maart 2013
20:45
Comedytrain
013, Tilburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
André Manuel - Bonzaai!!!
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Maaspoort, Venlo
20:15
Eric Koller - Fire in the hole
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Jeroen Leenders - Geen idee
De Velinx, Tongeren
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Fulcotheater, IJsselstein
Alex Agnew - Interesting times
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Goudse Schouwburg, Gouda
Yora Rienstra - We maken er wat van
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg de Lawei, Drachten
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Comedytrain De Tour
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Vestzaktheater, Son
Sabine Beens - Ça bien!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
donderdag 07 maart 2013
Han Solo - Han Solo bedankt!
't Getouw, Mol
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Schudden - We vieren het maar
C.C. Evergem, Evergem
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
De Muze, Noordwijk
20:00
Puur Gelul met o.a. Fresku + Leon Verdonschot + He
Effenaar, Eindhoven
Enge Buren - Reuring
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Anuar - Vastberaden
Het Kielzog, Hoogezand
Lenette van Dongen - Roedel
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Kennemer Theater, Beverwijk
Cheech and Chong
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Leidse Schouwburg, Leiden
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Lux, Nijmegen
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Markant Uden, Uden
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Markant Uden, Uden
Max van den Burg - Schlemiel
Meervaart, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Meervaart, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pieter Jouke- Nou wordt die mooi!
Podium 't Beest, Goes
Comedy Kitchen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Lochem, Lochem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Venray, Venray
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem