Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Molenberg
Delfzijl
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Orpheus
Apeldoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Deventer Schouwburg
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Mythe
Goes
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
Chassé Theater
Breda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Dakota
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Meenthe
Steenwijk
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posthuis Theater
Heerenveen
Fulcotheater
IJsselstein
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:30
Effenaar
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dok6
Panningen
Diligentia
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
AINSI
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Vorstin
Hilversum
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meerpaal
Dronten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Reggehof
Goor
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
BREStheater
Brielle
De Nieuwe Kolk
Assen
woensdag 20 februari 2019
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Parktheater, Eindhoven
Kiki Schippers - Waar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Chassé Theater, Breda
Karin Bloemen - Souvenirs
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Leest, Waalwijk
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Dakota, Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Anne-Marie Jung - Ram
De Meenthe, Steenwijk
donderdag 21 februari 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Het Klooster, Woerden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Posthuis Theater, Heerenveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:30
Raymond van het Groenewoud - kreten en gefluister
Effenaar, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
vrijdag 22 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen