Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
Toomler Theater
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
Minnepoort
Leuven
Het Klooster
Woerden
Martiniplaza
Groningen
00:00
C.C. Stroud
Putten
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Fransche School Culemborg
Culemborg
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Figi Theater
Zeist
Theater de Griffioen
Amstelveen
Martiniplaza
Groningen
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Cultura
Ede
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
De Muze
Noordwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C Kapellen
Kapellen, Antwerpen
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Tuin
Leusden
zondag 13 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
René van Meurs - Hunkert
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Everything Is Terrible!
Boom Chicago, Amsterdam
Echt Gebeurd
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 14 oktober 2019
20:00
Jan Jaap van der Wal / Jörgen Raymann / Pieter Derks / Rob Scheepers
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
dinsdag 15 oktober 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater PePijn, Den Haag
Best of... Ton Kas
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Parktheater, Eindhoven
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Junushoff Theater, Wageningen
woensdag 16 oktober 2019
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Ervaring
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Minnepoort, Leuven
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C. Stroud, Putten
20:30
Hehobros
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Best of... Ton Kas
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Zaantheater, Zaandam
donderdag 17 oktober 2019
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Klooster, Woerden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Hoftheater, Raalte
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
Sara Kroos - Verte
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Werftheater, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Fransche School Culemborg, Culemborg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Het Kielzog, Hoogezand
Henry van Loon - Onze Henry
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Hehobros
Cultura, Ede
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Dolf Jansen
De Maaspoort, Venlo
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Meervaart, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Orpheus, Apeldoorn
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
De Muze, Noordwijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kennemer Theater, Beverwijk
vrijdag 18 oktober 2019
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Urbanus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Het Veur Theater, Leidschendam
Sara Kroos - Verte
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Agnietenhof, Tiel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Zaantheater, Zaandam
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater RhederArt, Dieren
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Posthuis Theater, Heerenveen
Lebbis - De Ervaring
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C Kapellen, Kapellen, Antwerpen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Singer Theater, Laren
Henry van Loon - Onze Henry
Spant!, Bussum
20:15
Hehobros
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Patrizanen - Het leven an sich
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater De Tuin, Leusden