Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Toestanden op Podium
Bemmel
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
De Maaspoort
Venlo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Rex
Mol
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Het Klooster
Woerden
De hoogte
Winsum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater Idea
Soest
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
18:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
zondag 14 februari 2016
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 17 februari 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 18 februari 2016
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 19 februari 2016
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cameretten Finalistentournee
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder