Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Speeldoos
Baarn
Posttheater
Arnhem
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
NTGent
Gent
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Merksem
Merksem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Tropentheater
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Hof 88
Almelo
De Kluit
Zeewolde
M-Lab
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Fulcotheater
IJsselstein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Speeldoos
Baarn
Amicitia Theater
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Bouwkunde
Deventer
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
NTGent
Gent
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Agnietenhof
Tiel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podium Het Oude Slot
Heemstede
De Cultuurwerf
Vlissingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
30CC/Schouwburg
Leuven
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Mythe
Goes
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Veste
Delft
Posttheater
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Schakel
Waregem
30CC/Schouwburg
Leuven
Theater De Kolk
Assen
Zaantheater
Zaandam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
vrijdag 08 februari 2013
Op Sterk Water - Alfa
Theater de Speeldoos, Baarn
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Posttheater, Arnhem
Piepschuim
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Ronald Goedemondt - De R van Ronald / try-out
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kom, Nieuwegein
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Soundos - Er is geen plan B
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Speelman & Speelman - Optimisten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
zaterdag 09 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Merksem, Merksem
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Treasures
Goudse Schouwburg, Gouda
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Diligentia, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Diederik van Vleuten
Theater de Tobbe, Voorburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater De Storm, Winterswijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
Jandino Asporaat: De Revue
Tropentheater, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Hof 88, Almelo
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Kluit, Zeewolde
Karin Bloemen - Witte nar
M-Lab, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Max van den Burg - Schlemiel
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Fulcotheater, IJsselstein
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg de Lawei, Drachten
Poolvogel - Poolvogel
Posttheater, Arnhem
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater de Speeldoos, Baarn
Sabine Beens - Ça bien!
Amicitia Theater, Sneek
Schudden - We vieren het maar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Silvester Zwaneveld - In de lift
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater Harderwijk, Harderwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater Bouwkunde, Deventer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
NTGent, Gent
Yora Rienstra - We maken er wat van
Kennemer Theater, Beverwijk
zondag 10 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 11 februari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 12 februari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Agnietenhof, Tiel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Cultuurwerf, Vlissingen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Schudden - We vieren het maar
De Meenthe, Steenwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 13 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Stoep, Spijkenisse
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
donderdag 14 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen