Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Martiniplaza
Groningen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Kolk
Assen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Ludens
Voorburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Musis
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Klooster
Woerden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Figi Theater
Zeist
Goudse Schouwburg
Gouda
Musis
Arnhem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater Sneek
Sneek
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Orpheus
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schuur
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Mechelen
Mechelen
Theater De Willem
Papendrecht
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Junushoff Theater
Wageningen
vrijdag 05 februari 2016
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kennemer Theater, Beverwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater aan de Schie, Schiedam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Martiniplaza, Groningen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kom, Nieuwegein
Soundos - Geboren met ervaring
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - JABROER
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Cirkel, Heemskerk
Trio Giphart / Chabot
Theater Sneek, Sneek
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Kolk, Assen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Fulcotheater, IJsselstein
zaterdag 06 februari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Musis, Arnhem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Zaantheater, Zaandam
Johan Goossens - Daglicht
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Paardenpoetser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Kom, Nieuwegein
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater 't Pand, Gorinchem
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
Ton Kas - JABROER
Goudse Schouwburg, Gouda
Trio Giphart / Chabot
Musis, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Kolk, Assen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Sneek, Sneek
zondag 07 februari 2016
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
maandag 08 februari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
dinsdag 09 februari 2016
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 10 februari 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posttheater, Arnhem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Meerpaal, Dronten
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
donderdag 11 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen