Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
van Beresteyn
Veendam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Dakota
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Theater De Lievekamp
Oss
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Stenge
Heinkenszand
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kunstgreep
Oostzaan
De Reggehof
Goor
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Theater De Omval
Diemen
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
Meervaart
Amsterdam
Hof in Salland
Raalte
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
ATLAS Theater
Emmen
De Stenge
Heinkenszand
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Cuijk
Cuijk
woensdag 18 januari 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Spot
van Beresteyn, Veendam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Zaantheater, Zaandam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 19 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Harmonie, Leeuwarden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Dakota, Den Haag
René van Meurs - Even goede vrienden
Fulcotheater, IJsselstein
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Lochem, Lochem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
NUHR
Wilminktheater, Enschede
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Muze, Noordwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Weijer, Boxmeer
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Dok6, Panningen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater Sneek, Sneek
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 20 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
zaterdag 21 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk