Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
De Boodschap
Rijen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Reggehof
Goor
De Stenge
Heinkenszand
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Agora Theater Druten
Druten
ATLAS Theater
Emmen
Cultura
Ede
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Het Klooster
Woerden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
Hof in Salland
Raalte
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Scagon theater
Schagen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meerpaal
Dronten
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
donderdag 19 januari 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Almere, Almere
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Leest, Waalwijk
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater Sneek, Sneek
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
NUHR
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 20 januari 2017
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kom, Nieuwegein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 21 januari 2017
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
zondag 22 januari 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle