Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Figi Theater
Zeist
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
De Bres
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Oosterpoort
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
Posttheater
Arnhem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Posttheater
Arnhem
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
De Spieghel
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
De Spieghel
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Velinx
Tongeren
C.C. De Steiger
Menen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Podium 't Beest
Goes
Dok6
Panningen
Het Klooster
Woerden
vrijdag 29 maart 2013
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Guido Weijers - V
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Freek de Jonge: Zonde
Ledeltheater, Oostburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Figi Theater, Zeist
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Ministers - Voor de mooiste...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Ter Dilft, Bornem
Arno van der Heyden - Zo.
De Bres, Leeuwarden
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Alex Agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 30 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
Schudden - We vieren het maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Sabine Beens - Ça bien!
Het Veur Theater, Leidschendam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Alle dagen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Enge Buren - Reuring
De Harmonie, Leeuwarden
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Brabants Plat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Kampanje, Den Helder
Anuar - Vastberaden
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
zondag 31 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 01 april 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. Den Herd, Bladel
Op Sterk Water - Alfa
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 april 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
Philippe Geubels
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 03 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 04 april 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Velinx, Tongeren
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Steiger, Menen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Vreeswijk & De Andersons
Podium 't Beest, Goes
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Dok6, Panningen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Het Klooster, Woerden