Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater 't Pand
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Veur Theater
Leidschendam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. Den Herd
Bladel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parktheater
Eindhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
De Spieghel
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg Venray
Venray
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
vrijdag 29 maart 2013
Soundos - Er is geen plan B
Theater 't Pand, Gorinchem
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Meerpaal, Dronten
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg de Lawei, Drachten
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Bouwkunde, Deventer
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Flint, Amersfoort
Peter Heerschop - Gelukzoekers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 30 maart 2013
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Brabants Plat
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Agnietenhof, Tiel
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Ruchte, Someren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anuar - Vastberaden
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
Schudden - We vieren het maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sabine Beens - Ça bien!
Het Veur Theater, Leidschendam
Enge Buren - Reuring
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Kampanje, Den Helder
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Alle dagen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 31 maart 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 01 april 2013
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. Den Herd, Bladel
Op Sterk Water - Alfa
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 02 april 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Spiegel, Zwolle
Henry van Loon - Electropis
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Meenthe, Steenwijk
Philippe Geubels
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Parktheater, Eindhoven
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 03 april 2013
Jandino Asporaat - De Revue
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Theater De Leest, Waalwijk
Max van den Burg - Schlemiel
Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Treasures
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Muze, Noordwijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Kom, Nieuwegein
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Schudden - We vieren het maar
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ruben Nicolai - Little friday
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Spieghel, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Het Kruithuis, Groningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Wilminktheater, Enschede
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater De Veste, Delft
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Guido Weijers - V
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Lennaert Maes
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 04 april 2013
Karin Bloemen - Witte nar
Zaantheater, Zaandam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Het Klooster, Woerden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater De Storm, Winterswijk
Schudden - We vieren het maar
Junushoff Theater, Wageningen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Venray, Venray
Jandino Asporaat - De Revue
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Lampegiet, Veenendaal