Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Veste
Delft
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater Ins Blau
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Beun
Heiloo
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Reggehof
Goor
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Piet Hein Eek
Eindhoven
Cultura
Ede
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
P3
Purmerend
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
de Berchplaets
Berghem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
donderdag 12 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Henry van Loon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Flint, Amersfoort
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 januari 2017
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Theater Zuidplein, Rotterdam
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Chris Silos - Pierewaaien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
De Smeltkroes, Maarheeze
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Ins Blau, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Beun, Heiloo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Reggehof, Goor
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Schattelijn, Geertruidenberg
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Piet Hein Eek, Eindhoven
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cultura, Ede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Molenberg, Delfzijl
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:00
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 14 januari 2017
20:00
NUHR - Draai het eens om
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ludens, Voorburg
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Marc-Marie Huijbregts
Agnietenhof, Tiel
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Meenthe, Steenwijk
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Myllesweerd, Mill
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Koningshof, Maassluis
20:00
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Kik, Elst
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Minou Bosua, 1 Bloeiende Maagd speelt MINOUX
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Spant!, Bussum
20:30
Bureau Sport in het Theater! Try Out.
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Hof 88, Almelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 15 januari 2017
20:00
Comedyshow
De Pul, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf
P3, Purmerend
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
de Berchplaets, Berghem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 16 januari 2017
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 17 januari 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend