Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
Figi Theater
Zeist
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Witte Theater
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Hasselt
Hasselt
De Meiboom
Krabbendijke
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Achterom
Hilversum
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Het Musiater
Zevenaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De kern
Wilrijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Almere
Almere
De Toegift
Den Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Scheldetheater
Terneuzen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Bellevue
Amsterdam
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Kolk
Assen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
van Beresteyn
Veendam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
De Schakel
Gilze
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kik
Elst
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Hoftheater
Raalte
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 24 januari 2013
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 25 januari 2013
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Marco Roelofs
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 26 januari 2013
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater de Kampanje, Den Helder
Anuar - Vastberaden
De Kattendans, Bergeijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater De Winsinghhof, Roden
Berry Lussenburg - Verwhard
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Carolien Borgers - Happy End
van Beresteyn, Veendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Jetty Mathurin Consultaante
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Marco Roelofs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam