CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -317
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 24 jan
Arsenaal Theater
Vlissingen
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Chassé Theater
Breda
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Schalm
Veldhoven
Tripodia Katwijk
Katwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Almere
Almere
Diligentia
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Harderwijk
Harderwijk
Figi Theater
Zeist
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Witte Theater
IJmuiden
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
vr 25 jan
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater Concordia
Haastrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Hasselt
Hasselt
De Meiboom
Krabbendijke
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Achterom
Hilversum
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Het Musiater
Zevenaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De kern
Wilrijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Almere
Almere
Klif 12
Den Hoorn
Theater Bouwkunde
Deventer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theater 't Speelhuis
Helmond
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Scheldetheater
Terneuzen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Bellevue
Amsterdam
za 26 jan
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Kolk
Assen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
van Beresteyn
Veendam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
De Schakel
Gilze
Theater De Kolk
Assen

donderdag 24 januari 2013

Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Arsenaal Theater, Vlissingen
Droog Brood - Dat wordt oorlog Het Evertshuis, Bodegraven
Enge Buren - Reuring Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Eric Koller - Fire in the hole Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon - Electropis Theater de Schalm, Veldhoven
Howard Komproe: LULverhalen Tripodia Katwijk, Katwijk
Jandino Asporaat - De Revue Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Leenders - Geen idee C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Almere, Almere
Klaas van der Eerden - Breedbeeld Diligentia, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
1
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Theater Harderwijk, Harderwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Prei met mij Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Van nature Theater Harderwijk, Harderwijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer Figi Theater, Zeist
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort De Meenthe, Steenwijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater de Tobbe, Voorburg
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater de Purmaryn, Purmerend
Ruben Nicolai - Little friday Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sara Kroos - Voor de leeuwen Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Schudden We Vieren Het Maar Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Speelman & Speelman - Optimisten Witte Theater, IJmuiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Kennemer Theater, Beverwijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Theater 't Pand, Gorinchem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Werf, Aalst
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam Zaantheater, Zaandam

vrijdag 25 januari 2013

Alex Agnew - Interesting times De Djoelen, Oud-Turnhout
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w Theater Concordia, Haastrecht
Foto André Manuel - Bonzaai!!!
André Manuel - Bonzaai!!! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Treasures C.C. Hasselt, Hasselt
Berry Lussenburg - Verwhard De Meiboom, Krabbendijke
20:30
Camerettten - Finaletournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Carolien Borgers - Happy End Theater de Purmaryn, Purmerend
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Theater Achterom, Hilversum
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Poorterij, Zaltbommel
Enge Buren - Reuring C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Eric Koller - Fire in the hole Het Musiater, Zevenaar
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jan Rot - De grote Jan Rot show Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen Leenders - Geen idee C.C. De kern, Wilrijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Almere, Almere
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Klif 12, Den Hoorn
Karin Bruers - Waar was ik? Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Klaas van der Eerden - Breedbeeld DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Marco Roelofs Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Nathalie Baartman Beauforthuis, Austerlitz
Op Sterk Water - Alfa Theater 't Speelhuis, Helmond
Peter Heerschop - Gelukzoekers Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Piepschuim - In veel te strakke broeken Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Poolvogel - Poolvogel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Roué Verveer - In zeer goede staat Koningshof, Maassluis
Sara Kroos - Voor de leeuwen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Schudden - We vieren het maar Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Silvester Zwaneveld - In de lift Meervaart, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Thijs Maas - Concert Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C De Muze, Heusden-Zolder
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater Bellevue, Amsterdam

zaterdag 26 januari 2013

Alex Agnew - Interesting times De Djoelen, Oud-Turnhout
André Manuel - Bonzaai!!! Theater de Kampanje, Den Helder
Anuar - Vastberaden De Kattendans, Bergeijk
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater De Winsinghhof, Roden
Berry Lussenburg - Verwhard Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Camerettten - Finaletournee Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Carolien Borgers - Happy End van Beresteyn, Veendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater 't Onderdak, Sassenheim
Enge Buren - Reuring Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Jan Rot - De grote Jan Rot show C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Jeffrey Spalburg - Thuus De Kattendans, Bergeijk
20:30
Jetty Mathurin Consultaante Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman Theater De Kolk, Assen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Lebbis - Het grijze gebied Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Diligentia, Den Haag
Marco Roelofs Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Arto Theater, Schoonhoven
Max van den Burg - Schlemiel van Beresteyn, Veendam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nathalie Baartman - Prei met mij Chassé Theater, Breda
Piepschuim De Schakel, Gilze
Pieter Derks - Van nature Theater De Kolk, Assen
Pagina -317