Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Werf
Aalst
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Kennemer Theater
Beverwijk
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Figi Theater
Zeist
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Tripodia Katwijk
Katwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Chassé Theater
Breda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Evertshuis
Bodegraven
Arsenaal Theater
Vlissingen
Prismare
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Werftheater
Utrecht
De Spil
Roeselare
Porgy en Bess
Terneuzen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Meervaart
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koningshof
Maassluis
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Bouwkunde
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Almere
Almere
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
C.C. De kern
Wilrijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Musiater
Zevenaar
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Achterom
Hilversum
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Meiboom
Krabbendijke
C.C. Hasselt
Hasselt
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Concordia
Haastrecht
De Djoelen
Oud-Turnhout
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Scheldetheater
Terneuzen
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater De Kik
Elst
Theater De Kolk
Assen
De Schakel
Gilze
Chassé Theater
Breda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
van Beresteyn
Veendam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
donderdag 24 januari 2013
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Zaantheater, Zaandam
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werf, Aalst
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater 't Pand, Gorinchem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Kennemer Theater, Beverwijk
Speelman & Speelman - Optimisten
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Schudden We Vieren Het Maar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ruben Nicolai - Little friday
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Meenthe, Steenwijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Figi Theater, Zeist
Pieter Derks - Van nature
Theater Harderwijk, Harderwijk
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Harderwijk, Harderwijk
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lebbis - Het grijze gebied
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Jandino Asporaat - De Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Howard Komproe: LULverhalen
Tripodia Katwijk, Katwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater de Schalm, Veldhoven
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric Koller - Fire in the hole
Chassé Theater, Breda
Enge Buren - Reuring
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Evertshuis, Bodegraven
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Arsenaal Theater, Vlissingen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
De Spil, Roeselare
Anuar - Vastberaden
Porgy en Bess, Terneuzen
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 25 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs Maas - Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Stephanie Louwrier - Pauvre Lola & Amazing Grace
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Meervaart, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Koningshof, Maassluis
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Poolvogel - Poolvogel
Fulcotheater, IJsselstein
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Op Sterk Water - Alfa
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Deventer Schouwburg, Deventer
Marco Roelofs
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Katinka Polderman
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
Theater Bouwkunde, Deventer
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Toegift, Den Hoorn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De kern, Wilrijk
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Bussel, Oosterhout
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Eric Koller - Fire in the hole
Het Musiater, Zevenaar
Enge Buren - Reuring
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Poorterij, Zaltbommel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Achterom, Hilversum
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Berry Lussenburg - Verwhard
De Meiboom, Krabbendijke
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Hasselt, Hasselt
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Theater Concordia, Haastrecht
Alex Agnew - Interesting times
De Djoelen, Oud-Turnhout
zaterdag 26 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven