Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
30CC/Schouwburg
Leuven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Cultuurwerf
Vlissingen
Podium Het Oude Slot
Heemstede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Kolk
Assen
30CC/Schouwburg
Leuven
C.C. De Schakel
Waregem
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater PePijn
Den Haag
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Mythe
Goes
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Kolk
Assen
C.C. Genk
Genk
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Flint
Amersfoort
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Diligentia
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Almere
Almere
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
C.C. De Werf
Aalst
20:00
013
Tilburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Cirkel
Heemskerk
C.C. Genk
Genk
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Idea
Soest
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
zondag 10 februari 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 11 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Schudden - We vieren het maar
De Meenthe, Steenwijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Cultuurwerf, Vlissingen
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Agnietenhof, Tiel
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 13 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Stoep, Spijkenisse
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
donderdag 14 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 15 februari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen