Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podium Het Oude Slot
Heemstede
De Harmonie
Leeuwarden
30CC/Schouwburg
Leuven
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Cultuurwerf
Vlissingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Mythe
Goes
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Schouwburg
Leuven
Schouwburg Lochem
Lochem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Schakel
Waregem
C.C. De Werf
Aalst
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
C.C. Genk
Genk
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Bogaard
Sint-Truiden
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
013
Tilburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Maagd
Bergen op Zoom
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Genk
Genk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Het Kruithuis
Groningen
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Theater De Cirkel
Heemskerk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
zondag 10 februari 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
maandag 11 februari 2013
Youp van 't Hek
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 februari 2013
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Podium Het Oude Slot, Heemstede
Youp van 't Hek - Wigwam
De Harmonie, Leeuwarden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Schudden - We vieren het maar
De Meenthe, Steenwijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Agnietenhof, Tiel
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Cultuurwerf, Vlissingen
woensdag 13 februari 2013
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Veste, Delft
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Karin Bloemen - Witte nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
Soundos - Er is geen plan B
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Het Park, Hoorn
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Wilfried de Jong - Non-stop New York
De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - Bonzaai!!!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
30CC/Schouwburg, Leuven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Schakel, Waregem
donderdag 14 februari 2013
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Flint, Amersfoort
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Posttheater, Arnhem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parktheater, Eindhoven
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
20:30
Pieter Derks
Podium 't Beest, Goes
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Het Veur Theater, Leidschendam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Bogaard, Sint-Truiden
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater De Storm, Winterswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
Schudden - We vieren het maar
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 15 februari 2013
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen