Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Biekorf
Lebbeke
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Muzeval
Emmen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
SuperMarkt
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Woerden
C.C. Guldenberg
Wevelgem
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Werftheater
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Podium 't Beest
Goes
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
013
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
SplotsZ
Roelofarendsveen
C.C. De Woeker
Oudenaarde
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Achterom
Hilversum
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater 't Pand
Gorinchem
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Colosseum Dokkum
Dokkum
De Toegift
Den Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
C.C. d'Lefte
Deerlijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Kattendans
Bergeijk
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Boode in Bathmen
Bathmen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Zalencentrum de Treemter
Balk
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Kluit
Zeewolde
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
woensdag 16 januari 2013
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Biekorf, Lebbeke
20:00
Ramon Fielmich / Vincent Geers
Vorstin, Hilversum
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Koornbeurs, Franeker
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Muzeval, Emmen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Comedy Colors
SuperMarkt, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Van nature
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Almere, Almere
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anuar - Vastberaden
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 17 januari 2013
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Het Klooster, Woerden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Guldenberg, Wevelgem
Op Sterk Water - Alfa
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
3 finalisten Groninger Studenten Caberet
Werftheater, Utrecht
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Dok6, Panningen
Carolien Borgers - Happy End
Theater de Bussel, Oosterhout
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater de Kom, Nieuwegein
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Schudden - We vieren het maar
Theater Aan de Slinger, Houten
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Howard Komproe en diverse gasten - de LULverhalen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ashton Brothers - Treasures
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jeroen Leenders
Podium 't Beest, Goes
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Kampanje, Den Helder
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Diligentia, Den Haag
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Molenberg, Delfzijl
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Interesting times
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Sjaak Bral - HIER en NU
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Enge Buren - Reuring
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Nicolai - Little friday
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 18 januari 2013
Eric Koller - Fire in the hole
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hans Liberg Ick Hans Liberg (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jim Breuer
013, Tilburg
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
SplotsZ, Roelofarendsveen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Woeker, Oudenaarde
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Thijs Maas - Concert
Leidse Schouwburg, Leiden
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Cpunt Theater, Hoofddorp
Speelman & Speelman - Optimisten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Poolvogel - Poolvogel
Theater Achterom, Hilversum
Nathalie Baartman - Prei met mij
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Enge Buren - Reuring
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jandino Asporaat - De Revue
Theater Harderwijk, Harderwijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - In zeer goede staat
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Treasures
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Agora Theater Druten, Druten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Schudden - We vieren het maar
Colosseum Dokkum, Dokkum
Jan Rot - De grote Jan Rot show
De Toegift, Den Hoorn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Roelofs
Theater PePijn, Den Haag
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. d'Lefte, Deerlijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Kattendans, Bergeijk
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Boode in Bathmen, Bathmen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Zalencentrum de Treemter, Balk
Anuar - Vastberaden
Posttheater, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - Bonzaai!!!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - Het grijze gebied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 19 januari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Theater de Schuur, Zevenbergen
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Kluit, Zeewolde
Andr - Bonzaai!!!
Zaantheater, Zaandam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Storm, Winterswijk