Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Beun
Heiloo
Theater Concordia
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schaffelaartheater
Barneveld
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
M-Lab
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Dok6
Panningen
De Warande
Turnhout
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Veluvine
Nunspeet
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater Kees
Huissen
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Markant Uden
Uden
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Weverij
Zierikzee
De Velinx
Tongeren
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
WORM
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Diligentia
Den Haag
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Djoelen
Oud-Turnhout
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C-Mine
Genk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg de Lawei
Drachten
woensdag 04 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Concordia, Enschede
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mini & Maxi
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
M-Lab, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Janneke Jager, Mary Pepper, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk
Hofman, Utrecht
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
Fulcotheater, IJsselstein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Dok6, Panningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Warande, Turnhout
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
De Maaspoort, Venlo
Rayen Panday - Vrijspraak
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Agnietenhof, Tiel
donderdag 05 november 2015
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Werftheater, Utrecht
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Veluvine, Nunspeet
20:15
Appels met Peren
Veluvine, Nunspeet
20:00
Improcabaret
Theater Kees, Huissen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ton Kas - JABROER
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Umbilical Brothers - KidShow (not suitable for children)
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van Kooten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Markant Uden, Uden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Weverij, Zierikzee
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Velinx, Tongeren
De Partizanen - De Partizanen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
André Manuel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
vrijdag 06 november 2015
20:00
"Muziek Automatique"
WORM, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater De Kolk, Assen
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Kamagurka
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Nathalie Baartman - Louter
Singer Theater, Laren
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniël Arends
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van Kooten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Meervaart, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kunstgreep, Oostzaan
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Harmonie, Leeuwarden
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Djoelen, Oud-Turnhout
Alex Roeka - Voort!
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C-Mine, Genk
zaterdag 07 november 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Zaantheater, Zaandam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theaterpand Weesp, Weesp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater `t Spieker, Eibergen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Kom, Nieuwegein
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater 't Pand, Gorinchem
Kasper van Kooten
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Hans Aarsman - Zelf weten
Schouwburg de Lawei, Drachten