Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Molen
Beuningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Musis
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Cultura
Ede
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
zaterdag 16 januari 2016
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Willem, Papendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater PePijn, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 17 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dorine Wiersma
Schouwburg Almere, Almere
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Beun, Heiloo
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
maandag 18 januari 2016
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 19 januari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 20 januari 2016
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
donderdag 21 januari 2016
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
vrijdag 22 januari 2016
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten