Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Enck
Oirschot
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Dok6
Panningen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Maagd
Bergen op Zoom
C.C. De Schakel
Waregem
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Meervaart
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Spant!
Bussum
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Plomblom
Ninove
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Leest
Waalwijk
Posttheater
Arnhem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Storm
Winterswijk
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Velinx
Tongeren
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Orpheus
Apeldoorn
De Meerpaal
Dronten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Het Klooster
Woerden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
C.C. Kortrijk
Kortrijk
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Idea
Soest
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
zaterdag 23 februari 2013
20:15
Op Sterk Water
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Stoep, Spijkenisse
Piepschuim
S.C.C. De Enck, Oirschot
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Kom, Nieuwegein
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
20:00
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Spant!, Bussum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zondag 24 februari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
maandag 25 februari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 26 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agnietenhof, Tiel
André Manuel - Bonzaai!!!
Junushoff Theater, Wageningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Theater de Spiegel, Zwolle
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Yora Rienstra - We maken er wat van
Fulcotheater, IJsselstein
woensdag 27 februari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Plomblom, Ninove
Ashton Brothers - Treasures
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Zaantheater, Zaandam
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Walhalla, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Philippe Geubels
Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Van nature
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ruben Nicolai - Little friday
Theaterhotel Almelo, Almelo
Schudden - We vieren het maar
Theater de Koornbeurs, Franeker
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Storm, Winterswijk
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Velinx, Tongeren
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Youp van 't Hek - Wigwam
Deventer Schouwburg, Deventer
donderdag 28 februari 2013
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Anuar - Vastberaden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Treasures
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij
De Meerpaal, Dronten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Het Klooster, Woerden
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Kortrijk, Kortrijk
20:30
Freek de Jonge
DeLaMar, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Molenberg, Delfzijl
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Electropis
Theater Idea, Soest
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bloemen - Witte nar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Karin Bruers - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lebbis - Het grijze gebied
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Lennaert Maes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Kleine Komedie, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Prei met mij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Van nature
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Markant Uden, Uden
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Evertshuis, Bodegraven
Schudden - We vieren het maar
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch