Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
HAN Campustheater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Storm
Winterswijk
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Nova
Wetteren
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
C.C. De Brouckere
Torhout
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posthuis Theater
Heerenveen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Groene Engel
Oss
Zaantheater
Zaandam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
C.C. Ter Dilft
Bornem
S.C.C. De Enck
Oirschot
Theater De Lievekamp
Oss
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Meerpaal
Dronten
Witte Theater
IJmuiden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
G.C. Tentakel
Zonhoven
Schouwburg Venray
Venray
Orpheus
Apeldoorn
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Meervaart
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Agnietenhof
Tiel
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Eendracht
Gemert
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Arto Theater
Schoonhoven
De Meiboom
Krabbendijke
Cpunt Theater
Hoofddorp
Dok6
Panningen
C.C. De Schakel
Waregem
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. De steiger Boom
Boom
Chassé Theater
Breda
Theater Achterom
Hilversum
Het Veur Theater
Leidschendam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Scala Helmond
Helmond
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Orpheus
Apeldoorn
Flint
Amersfoort
woensdag 20 februari 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Howard Komproe
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Posttheater, Arnhem
20:30
Anne Jan Toonstra - Murw
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 21 februari 2013
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Veste, Delft
Jeffrey Spalburg - Thuus
C.C. De Pas, Heesch
Soundos - Er is geen plan B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Van nature
Meervaart, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Carolien Borgers - Happy End
Arsenaal Theater, Vlissingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
HAN Campustheater, Nijmegen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Electropis
Theater De Storm, Winterswijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Poorterij, Zaltbommel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Nova, Wetteren
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Brouckere, Torhout
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg de Lawei, Drachten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Posthuis Theater, Heerenveen
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Wigwam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Camerettten - Finaletournee
Groene Engel, Oss
vrijdag 22 februari 2013
Enge Buren - Reuring
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Orpheus, Apeldoorn
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Schudden - We vieren het maar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Soundos - Er is geen plan B
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Ter Dilft, Bornem
Karin Bruers - Waar was ik?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Lievekamp, Oss
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Sabine Beens - Ça bien!
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Carolien Borgers - Happy End
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Dakota, Den Haag
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Willem, Papendrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Op Sterk Water - Alfa
De Meerpaal, Dronten
André Manuel - Bonzaai!!!
Witte Theater, IJmuiden
Henry van Loon - Electropis
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Alex Agnew - Interesting times
G.C. Tentakel, Zonhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Venray, Venray
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Lebbis - Het grijze gebied
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Fulcotheater, IJsselstein
Nathalie Baartman - Prei met mij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - De Revue
Agnietenhof, Tiel
Piepschuim
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Achterom, Hilversum
20:15
Camerettten - Finaletournee
S.C.C. Maldensteijn, Malden
Roue Verveer - In zeer goede staat
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Eendracht, Gemert
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach Aandachtsgeil
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 23 februari 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Arto Theater, Schoonhoven
Ellen Dikker - Horten en stoten
De Meiboom, Krabbendijke
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Dok6, Panningen
Schudden - We vieren het maar
C.C. De Schakel, Waregem
Soundos - Er is geen plan B
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Diligentia, Den Haag
Karin Bruers - Waar was ik?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Max van den Burg - Schlemiel
Fidei et Arti, Oudenbosch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater 't Pand, Gorinchem
Joost van Hyfte - KOK
C.C. De steiger Boom, Boom
Carolien Borgers - Happy End
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater Achterom, Hilversum
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Het Veur Theater, Leidschendam
Anuar - Vastberaden
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Scala Helmond, Helmond
Sara Kroos - Voor de leeuwen
De Maagd, Bergen op Zoom
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Henry van Loon - Electropis
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Zaantheater, Zaandam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Agora Theater Druten, Druten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ministers - Voor de mooiste...
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - Het grijze gebied
Flint, Amersfoort