Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
Witte Theater
IJmuiden
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prismare
Enschede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Nuenen
Het Kielzog
Hoogezand
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
van Beresteyn
Veendam
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Musketon
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Holstohus
Olst
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
De Schakel
Gilze
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Beun
Heiloo
Theater Concordia
Haastrecht
zondag 06 december 2015
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 december 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
woensdag 09 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
donderdag 10 december 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van Kooten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
vrijdag 11 december 2015
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends
van Beresteyn, Veendam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hofpoort, Coevorden
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Musketon, Utrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
Kasper van Kooten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cameretten Finalistentournee
Holstohus, Olst
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Evertshuis, Bodegraven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Figi Theater, Zeist
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schakel, Gilze
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 12 december 2015
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Jochen Otten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Lievekamp, Oss
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Beun, Heiloo
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Concordia, Haastrecht