Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Meervaart
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Mythe
Goes
C.C. De Werf
Aalst
20:00
013
Tilburg
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Posthuis Theater
Heerenveen
Zaantheater
Zaandam
Theater De Cirkel
Heemskerk
C.C. Genk
Genk
C.C. Casino Koksijde
Koksijde
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Agnietenhof
Tiel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Idea
Soest
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Musis
Arnhem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Kom
Nieuwegein
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Theater Concordia
Haastrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Posthuis Theater
Heerenveen
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Zundert
Zundert
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Kennemer Theater
Beverwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Koningshof
Maassluis
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Molen
Beuningen
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Veste
Delft
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Omval
Diemen
De Meerpaal
Dronten
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Trefpunt
Warmond
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
BREStheater
Brielle
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Achterom
Hilversum
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Werft
Geel
donderdag 14 februari 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Porgy en Bess, Terneuzen
Lenette van Dongen - Roedel
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Willem, Papendrecht
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Jeroen van Merwijk De Vleesgeworden Bescheidenheid
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jandino Asporaat - De Revue
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Howard Komproe: LULverhalen
Meervaart, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Theater de Mythe, Goes
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Esther Porcelijn en Verse Pookoe presenteren: Dich
013, Tilburg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ellen Dikker - Horten en stoten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Zuidplein, Rotterdam
Carolien Borgers - Happy End
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Anne Jan Toonstra - Murw
De Oosterpoort, Groningen
André Manuel - Bonzaai!!!
Posthuis Theater, Heerenveen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 15 februari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater De Cirkel, Heemskerk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Genk, Genk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Casino Koksijde, Koksijde
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Agnietenhof, Tiel
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Silvester Zwaneveld - In de lift
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Idea, Soest
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Musis, Arnhem
Pieter Derks - Van nature
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Paul Haenen Dolman en Gremdaat
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Kom, Nieuwegein
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Meervaart, Amsterdam
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Witte nar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Kruithuis, Groningen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jandino Asporaat - De Revue
De Maagd, Bergen op Zoom
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Theater de Purmaryn, Purmerend
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Leest, Waalwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Concordia, Haastrecht
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Singer Theater, Laren
Carolien Borgers - Happy End
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Berry Lussenburg - Verwhard
C.C. Zundert, Zundert
Ashton Brothers - Treasures
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
zaterdag 16 februari 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Kennemer Theater, Beverwijk
Soundos - Er is geen plan B
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kampanje, Den Helder
Schudden - We vieren het maar
Theater `t Spieker, Eibergen
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen
De Oosterpoort, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Koningshof, Maassluis
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater 't Pand, Gorinchem
Piepschuim
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Max van den Burg - Schlemiel
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Walhalla, Rotterdam
Margriet Bolding - Laaghangend Fruit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater De Omval, Diemen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Meerpaal, Dronten
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Bellevue, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Trefpunt, Warmond
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Electropis
BREStheater, Brielle
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Enge Buren - Reuring
Schaffelaartheater, Barneveld
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Het Park, Hoorn
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Comedy Night: Comedytrain met Murth Mossel + Peter
Effenaar, Eindhoven
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater de Speeldoos, Baarn
Ashton Brothers - Treasures
Theater De Willem, Papendrecht
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater Achterom, Hilversum
André Manuel - Bonzaai!!!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 17 februari 2013
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater De Veste, Delft
Karin Bruers - Waar was ik?
Agora Theater Druten, Druten
maandag 18 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
dinsdag 19 februari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Venray, Venray
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Werft, Geel