Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Kei
Reusel
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:30
Meervaart
Amsterdam
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C Warenar
Wassenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater De Tuin
Leusden
14:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Huistheater De Steenakker
Haps
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Hofman
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Podium Boxtel
Boxtel
Meervaart
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Gryphus
Vierlingsbeek
Parktheater
Eindhoven
Werftheater
Utrecht
De Weijer
Boxmeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Klooster
Nuenen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Theater De Lievekamp
Oss
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
Het Perron
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cultuurkapel Deurne
Deurne
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
14:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:30
Parktheater
Eindhoven
Bon theater
Medemblik
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:30
De hoogte
Winsum
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Perron
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Dok6
Panningen
Theater Ludens
Voorburg
Arto Theater
Schoonhoven
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Rietveld Theater
Delft
14:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 19 september 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. De Kei, Reusel
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bouwkunde, Deventer
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Omval, Diemen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Meervaart, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C Warenar, Wassenaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Posttheater, Arnhem
Alex Roeka - Voort!
Theater De Tuin, Leusden
zondag 20 september 2015
14:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Eric van Sauers
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Roeka - Voort!
Huistheater De Steenakker, Haps
maandag 21 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
dinsdag 22 september 2015
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
20:15
Huub Stapel - MV²
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
woensdag 23 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedy Night
Hofman, Utrecht
Ton Kas - JABROER
Theater Concordia, Enschede
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Boerderij, Huizen
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
20:00
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Schouwburg Almere, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
donderdag 24 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Goudse Schouwburg, Gouda
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Podium Boxtel, Boxtel
Rayen Panday - Vrijspraak
Meervaart, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Gryphus, Vierlingsbeek
Mark van de Veerdonk - TOF
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
De Weijer, Boxmeer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Klooster, Nuenen
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Cabarestafette
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
vrijdag 25 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Hofpoort, Coevorden
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Theater Bouwkunde, Deventer
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Johan Goossens - Daglicht
S.C.C. De Enck, Oirschot
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Kattendans, Bergeijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Walhalla, Rotterdam
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Alex Roeka
Cultuurkapel Deurne, Deurne
zaterdag 26 september 2015
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - JABROER
Theater De Omval, Diemen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Parktheater, Eindhoven
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Bon theater, Medemblik
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De hoogte, Winsum
Martijn Koning - Koning van de Lach
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Mark van de Veerdonk - TOF
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Spiegel, Zwolle
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Het Perron, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Pand, Gorinchem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Dok6, Panningen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma
Arto Theater, Schoonhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Night - Comedy Parade
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Klein Theater, Dinxperlo
zondag 27 september 2015
20:30
Pepijn Schoneveld en Kim van Zeben - Lachend het weekend uit!
Rietveld Theater, Delft
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Meervaart, Amsterdam
maandag 28 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 29 september 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater 't Speelhuis, Helmond
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam