Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Evenementenhal Hardenberg
Hardenberg
20:00
De Cammeleur
Dongen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:00
Parktheater
Eindhoven
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Theater De Omval
Diemen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Zwaan
Uitgeest
20:00
Eek en Ruijgrok
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Kukeleku
Horst
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:00
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:00
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Mezz
Breda
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Witte Theater
IJmuiden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
BaronTheater
Opende
20:00
Theater Top
Bemmel
20:00
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Werftheater
Utrecht
C.C. Zundert
Zundert
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater Carrousel
Ommen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theaterhoeve Horckerhof
Baexem
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
De Brink
Obdam
20:00
De Brink
Leunen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Jan van Besouw
Goirle
vrijdag 30 november 2012
20:00
Jeroen Leenders
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jeroen Leenders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jeroen Leenders
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jeroen Leenders
Evenementenhal Hardenberg, Hardenberg
20:00
Jeroen Leenders
De Cammeleur, Dongen
20:00
Jeroen Leenders
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jeroen Leenders
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:00
Jeroen Leenders
Parktheater, Eindhoven
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Deventer Schouwburg, Deventer
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jochen Otten
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Jochen Otten
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Jochen Otten
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Jochen Otten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Jochen Otten
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Jochen Otten
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jochen Otten
Het Klooster, Woerden
20:00
Jochen Otten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jochen Otten
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
20:00
Jochen Otten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jochen Otten
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jochen Otten
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Jochen Otten
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Zwaan, Uitgeest
20:00
Kamagurka - Sprook
Eek en Ruijgrok, Eindhoven
Kamagurka - Sprook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Katinka Polderman
Theater De Omval, Diemen
20:00
Katinka Polderman
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Katinka Polderman
Kukeleku, Horst
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Lebbis
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lebbis
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Lebbis
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Lebbis
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lebbis
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Lebbis
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Lenette van Dongen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Lenette van Dongen
De Meenthe, Steenwijk
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Marc Marie Huijbregts
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Wilminktheater, Enschede
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Mezz, Breda
20:00
Marco Roelofs - Kaal
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Marco Roelofs - Kaal
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Marco Roelofs - Kaal
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Margriet Bolding
Rietveld Theater, Delft
20:00
Margriet Bolding
BaronTheater, Opende
20:00
Margriet Bolding
Theater Top, Bemmel
20:00
Margriet Bolding
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
Martijn Koning
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Martijn Koning
Theater De Omval, Diemen
20:00
Martijn Koning
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn
Werftheater, Utrecht
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. Zundert, Zundert
20:30
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Micha Wertheim
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Micha Wertheim
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Micha Wertheim
De Warande, Turnhout
20:00
Micha Wertheim
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Carrousel, Ommen
Onno Innemee - Het is hier een gekkenhuis!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Op Sterk Water - Alfa
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Piepschuim
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Piepschuim
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Piepschuim
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim
Theaterhoeve Horckerhof, Baexem
20:00
Piepschuim
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Piepschuim
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Piepschuim
De Warande, Turnhout
20:00
Piepschuim
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Piepschuim
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Piepschuim
De Brink, Obdam
20:00
Piepschuim
De Brink, Leunen
20:00
Piepschuim
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Piepschuim
Tripodia Katwijk, Katwijk
20:00
Piepschuim
Podium Boxtel, Boxtel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sander van Opzeeland
Schouwburg Almere, Almere
Silvester Zwaneveld - In de lift
Orpheus, Apeldoorn
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Stefan Pop
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Stefan Pop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Stefan Pop
Podium Mozaiek, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Meervaart, Amsterdam
20:00
The Umbilical Brothers
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
The Umbilical Brothers
Jan van Besouw, Goirle