Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Wilminktheater
Enschede
C.C. Evergem
Evergem
De Vieze Gasten
Gent
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. `t Schaliken
Herentals
Het Kielzog
Hoogezand
Theater De Boerderij
Huizen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Den Boogaard
Moergestel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Idea
Soest
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Figi Theater
Zeist
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Chassé Theater
Breda
Centrum Staf Versluys
Bredene
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Evergem
Evergem
De Vieze Gasten
Gent
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meiboom
Krabbendijke
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
't Roadhoes
Venlo
C.C Warenar
Wassenaar
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Werf
Aalst
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
De Kattendans
Bergeijk
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meerpaal
Dronten
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Achterom
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. De Bunder
Moorslede
Het Dorpshuis
Nigtevecht
CulturA & Zo
Nootdorp
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater 't Onderdak
Sassenheim
donderdag 10 januari 2013
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Acda en de Munnik
De Molenberg, Delfzijl
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Wilminktheater, Enschede
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Pas, Heesch
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Het Kielzog, Hoogezand
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater De Boerderij, Huizen
Thijs Maas - Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Anuar - Vastberaden
Den Boogaard, Moergestel
André Manuel - Bonzaai!!!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kom, Nieuwegein
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Schie, Schiedam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Idea, Soest
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater De Leest, Waalwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Treasures
Figi Theater, Zeist
Marco Roelofs
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 11 januari 2013
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Droog Brood - Dat wordt oorlog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Speelman & Speelman - Optimisten
Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Musis, Arnhem
Henry van Loon - Electropis
Schaffelaartheater, Barneveld
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Interesting times
Centrum Staf Versluys, Bredene
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Narsingh - SM: Smatjes & Matties
Theater PePijn, Den Haag
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Diligentia, Den Haag
Marco Roelofs
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Schudden - We vieren het maar
Jan van Besouw, Goirle
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater 't Pand, Gorinchem
Carolien Borgers - Happy End
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yora Rienstra - We maken er wat van
Cpunt Theater, Hoofddorp
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Cpunt Theater, Hoofddorp
Arie Koomen / Edo Brunner
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - Bonzaai!!!
De Meiboom, Krabbendijke
Eric Koller - Fire in the hole
Leidse Schouwburg, Leiden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Lebbis - Het grijze gebied
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Thijs Maas - Concert
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Schalm, Veldhoven
Berry Lussenburg - Verwhard
't Roadhoes, Venlo
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C Warenar, Wassenaar
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Poolvogel - Poolvogel
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 12 januari 2013
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werf, Aalst
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Thijs Maas - Concert
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Almere, Almere
Poolvogel - Poolvogel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Piepschuim
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Kolk, Assen
Katinka Polderman
De Kattendans, Bergeijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
De Molenberg, Delfzijl
Henry van Loon - Electropis
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Van nature
De Meerpaal, Dronten
20:00
Comedy Night: Jeroen Pater + Gijs Nillesen + Bart
Effenaar, Eindhoven
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Camerettten - Finaletournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
Schudden - We vieren het maar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Anne Jan Toonstra - Murw t.o.
Theater 't Pand, Gorinchem
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Anuar - Vastberaden
Theater Achterom, Hilversum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Cpunt Theater, Hoofddorp
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Bunder, Moorslede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
CulturA & Zo, Nootdorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Fidei et Arti, Oudenbosch
Speelman & Speelman - Optimisten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater 't Onderdak, Sassenheim