Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:00
Hofman
Utrecht
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
NTGent
Gent
21:00
NTGent
Gent
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
12:00
Noorderlicht
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Vondelpark
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Aardbeientuin
Oene
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Eendracht
Gemert
Bon theater
Medemblik
20:00
Bon theater
Medemblik
Theater de Purmaryn
Purmerend
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Weijer
Boxmeer
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Parktheater
Eindhoven
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
17:00
Hofman
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Weijer
Boxmeer
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
So What!
Gouda
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Wesopa Weesp
Weesp
Werftheater
Utrecht
vrijdag 10 juli 2015
Katinka Polderman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 11 juli 2015
20:30
De Partizanen / Tjeerd Gerritsen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juli 2015
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:00
Café Theater Festival presents: Anti Kater Theater
Hofman, Utrecht
zaterdag 18 juli 2015
20:30
Freek de Jonge / Gebroeders Harteveld & Fretz
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
maandag 20 juli 2015
21:00
Mich Walschaerts - Duizend Man Sterk
NTGent, Gent
dinsdag 21 juli 2015
21:00
Raf Walschaerts - Jongen Toch
NTGent, Gent
woensdag 22 juli 2015
20:30
Lebbis
Theaterpand Weesp, Weesp
zaterdag 25 juli 2015
20:30
Yentl en de Boer / Yvonne van den Eerenbeemt
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 01 augustus 2015
20:30
Jeroen Leenders / Matroesjka
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 08 augustus 2015
20:30
Stephanie Louwrier
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
vrijdag 14 augustus 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 15 augustus 2015
20:30
Dolf Jansen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zondag 16 augustus 2015
15:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 19 augustus 2015
12:00
Fratelli Fiasco
Noorderlicht, Amsterdam
donderdag 20 augustus 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 21 augustus 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
zaterdag 22 augustus 2015
20:30
Hanneke Drenth / Johan Goossens
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
Vondelpark, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Chassé Theater, Breda
woensdag 26 augustus 2015
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
donderdag 27 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Aardbeientuin, Oene
vrijdag 28 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 29 augustus 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
zondag 30 augustus 2015
20:00
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kampanje, Den Helder
14:00
Carolien Borgers
Houtmansplantsoen, Gouda
woensdag 02 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Huub Stapel - MV²
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 04 september 2015
20:00
Huub Stapel - MV²
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Veste, Delft
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
zaterdag 05 september 2015
Najib Amhali - I Amhali
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Mark van de Veerdonk - TOF
De Eendracht, Gemert
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Bon theater, Medemblik
zondag 06 september 2015
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Purmaryn, Purmerend
maandag 07 september 2015
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
dinsdag 08 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
woensdag 09 september 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
De Weijer, Boxmeer
donderdag 10 september 2015
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Wilminktheater, Enschede
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Werftheater, Utrecht
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 11 september 2015
20:15
Huub Stapel - MV²
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
20:30
André Manuel
Vestzaktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 12 september 2015
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Werftheater, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Parktheater, Eindhoven
Mark van de Veerdonk - TOF
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zondag 13 september 2015
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Dorine Wiersma
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 14 september 2015
André Manuel - Het geval apart
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Bert Visscher / Herman van Veen / Jochem Myjer / Paul van Vliet / Youp
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
17:00
Adrian Minkowicz / David Deery / Emma Wessleus / Neil Robinson
Hofman, Utrecht
dinsdag 15 september 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schuur, Haarlem
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
André Manuel / Jan Jaap van der Wal / Lebbis / Peter Pannekoek
Diligentia, Den Haag
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 16 september 2015
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Weijer, Boxmeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
donderdag 17 september 2015
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kasper van Kooten
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - I Amhali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Veldhuis & Kemper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Daniël Arends / Patrick Laureij - Bld & Gld
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
So What!, Gouda
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Schattelijn, Geertruidenberg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
vrijdag 18 september 2015
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wesopa Weesp, Weesp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Werftheater, Utrecht