Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Figi Theater
Zeist
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Weijer
Boxmeer
20:30
Werftheater
Utrecht
De Horst
Venhorst
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
BREStheater
Brielle
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater Kees
Huissen
20:15
De Reehorst
Ede
Theater Aan de Slinger
Houten
Diligentia
Den Haag
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Theater De Veste
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Hof in Salland
Raalte
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Spant!
Bussum
Dorpshuis Renesse
Renesse
Agnietenhof
Tiel
Fulcotheater
IJsselstein
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
De KultuurKlup
Elst
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Het Musiater
Zevenaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Martiniplaza
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Omval
Diemen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Podium Reimerswaal
Rilland
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cultura
Ede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Dakota
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
vrijdag 13 november 2015
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
zaterdag 14 november 2015
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
zondag 15 november 2015
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
woensdag 18 november 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Klooster, Woerden
20:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Het Musiater, Zevenaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Cabaretteketet
Theater Harderwijk, Harderwijk
De Partizanen - De Partizanen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Huub Stapel - MV²
Munttheater, Weert
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Kasper van Kooten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Omval, Diemen
Kommil Foo - Schoft
Lindenberg Theater, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podium Reimerswaal, Rilland
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ton Kas - JABROER
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 19 november 2015
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cultura, Ede
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Het Kielzog, Hoogezand
De Partizanen - De Partizanen
Theater de Schalm, Veldhoven
Deng Boy - Platzak
Theater Dakota, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ellen Dikker - Groene vingers
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posttheater, Arnhem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Martiniplaza, Groningen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Muzeval, Emmen