Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Kik
Elst
20:30
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Hofman
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Klooster
Woerden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Taverne
Bergen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 25 april 2015
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Theater De Kik, Elst
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Flint, Amersfoort
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Theater Achterom, Hilversum
20:15
René van Meurs | Voor de storm
Meervaart, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
De Maaspoort, Venlo
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
BREStheater, Brielle
zondag 26 april 2015
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
maandag 27 april 2015
19:30
Kingsday Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
dinsdag 28 april 2015
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Schuur, Haarlem
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Hof 88, Almelo
woensdag 29 april 2015
20:30
Arjan Kleton / Bruno Bittoun / Bugra Han / Janneke Jager / Jens Lestha
Hofman, Utrecht
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Scheldetheater, Terneuzen
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Markant Uden, Uden
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verricht
Musis, Arnhem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - ATTACCA
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon | Sluimer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Oosterhuis
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
donderdag 30 april 2015
20:30
Bert Visscher
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Diligentia, Den Haag
Buitenstaanders
Het Klooster, Woerden
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
Daniël Arends - Carte Blanche
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Parktheater, Eindhoven
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Veste, Delft
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Markant Uden, Uden
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lach het weg
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
De Muze, Noordwijk
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Max van den Burg - Amok
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Schudden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen
De Speeldoos, Vught
vrijdag 01 mei 2015
20:00
Anuar - Integer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Buitenstaanders
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - Carte Blanche
De Maaspoort, Venlo
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Diligentia, Den Haag
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Henry van Loon | Sluimer
Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Werftheater, Utrecht
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater De Veste, Delft
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Chassé Theater, Breda
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
De Maagd, Bergen op Zoom
Martin Simek - Enkelspel
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Nathalie Baartman - Louter
De Kleine Komedie, Amsterdam