Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
00:00
De Kleine Willem
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
20:15
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Crea
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Theater 't Pand
Gorinchem
De Reggehof
Goor
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
00:00
Spant!
Bussum
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Zaantheater
Zaandam
00:00
Theater De Storm
Winterswijk
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Ludens
Voorburg
De Maaspoort
Venlo
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Bon theater
Medemblik
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 30 januari 2020
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - Waar was ik?
De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis - De Ervaring
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Boerderij, Huizen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:30
Victor Luis van Es
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater Cardo, Groesbeek
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Mythe, Goes
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Willem, Enschede
Sara Kroos - Verte
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Meerpaal, Dronten
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Deventer Schouwburg, Deventer
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Yora Rienstra - UP
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Crea, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Pieter Verelst - Amai
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterhotel Almelo, Almelo
vrijdag 31 januari 2020
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Figi Theater, Zeist
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Zaantheater, Zaandam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
van Beresteyn, Veendam
20:00
Arne de Wit / Carla Wijnen / Miriam Wijnen
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agnietenhof, Tiel
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Rayen Panday - Trigger
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Anuar - EERLIJK
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Reggehof, Goor
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Meerpaal, Dronten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Omval, Diemen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Diligentia, Den Haag
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Chassé Theater, Breda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Sara Kroos - Verte
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 01 februari 2020
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Zaantheater, Zaandam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wesopa Weesp, Weesp
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Leest, Waalwijk
Rayen Panday - Trigger
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Fresku - Voordat het te laat is
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Bon theater, Medemblik
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Harmonie, Leeuwarden