Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
van Beresteyn
Veendam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Kolk
Assen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
van Beresteyn
Veendam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Chassé Theater
Breda
De Schakel
Gilze
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kik
Elst
Fidei et Arti
Oudenbosch
Fransche School Culemborg
Culemborg
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Hoftheater
Raalte
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Zaantheater
Zaandam
Arsenaal Theater
Vlissingen
De Bogaard
Sint-Truiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schuur
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
C.C. De Werf
Aalst
XL De Ateliers
Dronten
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Wennekerpand
Schiedam
21:00
Vera
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
C.C. De Werft
Geel
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Vestzaktheater
Son
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Ploter
Ternat
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
Het Kielzog
Hoogezand
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kappen
Haaksbergen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. De Pas
Heesch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
zaterdag 26 januari 2013
Berry Lussenburg - Verwhard
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Camerettten - Finaletournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Carolien Borgers - Happy End
van Beresteyn, Veendam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Enge Buren - Reuring
Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Jan Rot - De grote Jan Rot show
C.C. Het Hoekhuis, Leusden
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Jetty Mathurin Consultaante
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman
Theater De Kolk, Assen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Lebbis - Het grijze gebied
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
Marco Roelofs
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Arto Theater, Schoonhoven
Max van den Burg - Schlemiel
van Beresteyn, Veendam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nathalie Baartman - Prei met mij
Chassé Theater, Breda
Piepschuim
De Schakel, Gilze
Pieter Derks - Van nature
Theater De Kolk, Assen
Poolvogel - Poolvogel
Theater De Kik, Elst
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Fidei et Arti, Oudenbosch
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Fransche School Culemborg, Culemborg
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Speelman & Speelman - Optimisten
Hoftheater, Raalte
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater Bellevue, Amsterdam
zondag 27 januari 2013
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kom, Nieuwegein
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Diligentia, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
maandag 28 januari 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Griffioen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
dinsdag 29 januari 2013
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Zaantheater, Zaandam
Ellen Dikker - Horten en stoten
Arsenaal Theater, Vlissingen
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Bogaard, Sint-Truiden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Schuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 30 januari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Treasures
C.C. De Werf, Aalst
Berry Lussenburg - Verwhard
XL De Ateliers, Dronten
20:15
Camerettten - Finaletournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater Bouwkunde, Deventer
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Het Wennekerpand, Schiedam
21:00
Gedignag: Sven Ratzke (met pianist)+ Irene Wiersma
Vera, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Werft, Geel
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Karin Bruers - Waar was ik?
Vestzaktheater, Son
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Wilminktheater, Enschede
Liesbeth List - 70 jaar Liesbeth
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater De Muzeval, Emmen
Ruben Nicolai - Little friday
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Schudden - We vieren het maar
van Beresteyn, Veendam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Goudse Schouwburg, Gouda
Speelman & Speelman - Optimisten
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. De Ploter, Ternat
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
donderdag 31 januari 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Alex Klaasen
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - Bonzaai!!!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Anuar - Vastberaden
Theater de Speeldoos, Baarn
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:15
Berry Lussenburg Verwhard
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Camerettten - Finaletournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater PePijn, Den Haag
Eric Koller - Fire in the hole
Het Kielzog, Hoogezand
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Meerpaal, Dronten
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater de Kappen, Haaksbergen
Jeroen Leenders - Geen idee
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Joost van Hyfte - KOK
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lebbis - Het grijze gebied
Cpunt Theater, Hoofddorp
Max van den Burg - Schlemiel
C.C. De Pas, Heesch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Op Sterk Water - Alfa
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Goudse Schouwburg, Gouda