Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Reggehof
Goor
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
Parkgebouw
Rijssen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Capitole
Gent
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Ludens
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
De Eendracht
Gemert
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Podium Neede
Neede
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
Scheldetheater
Terneuzen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Vestzaktheater
Son
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Werftheater
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Schakel
Gilze
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Dialoog
Ermelo
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Hoftheater
Raalte
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Pook
Oostknollendam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
vrijdag 28 oktober 2016
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Veluvine, Nunspeet
20:00
Themeprov
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parkgebouw, Rijssen
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 29 oktober 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Ludens, Voorburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Orpheus, Apeldoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Eendracht, Gemert
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Neede, Neede
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Wilminktheater, Enschede
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Weijer, Boxmeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Scheldetheater, Terneuzen
Marc-Marie Huijbregts
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Vestzaktheater, Son
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
BREStheater, Brielle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
De Oosterpoort, Groningen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Oldenosborn - #Life
De Schakel, Gilze
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater 't Pand, Gorinchem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Dialoog, Ermelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zondag 30 oktober 2016
16:00
Jochem van Gelder - Verboden voor ouders
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Hoftheater, Raalte
maandag 31 oktober 2016
20:00
Michael Winslow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Pook, Oostknollendam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 01 november 2016
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Witte Theater, IJmuiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater de Schalm, Veldhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
NUHR
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Spot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater de Kampanje, Den Helder
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Chassé Theater, Breda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Yentl & de Boer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 02 november 2016
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
André Manuel - De Onzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
Eva Crutzen - Spiritus
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Bussel, Oosterhout
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochen Otten
Junushoff Theater, Wageningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater De Leest, Waalwijk