Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater Achterom
Hilversum
De Schakel
Gilze
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
BREStheater
Brielle
De Hofnar
Aalten
Ons Tejater
Lieshout
De Maaspoort
Venlo
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Arto Theater
Schoonhoven
14:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kattendans
Bergeijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Dorpshuis-café de Werf
Hauwert
Theater de Bussel
Oosterhout
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
13:30
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
Toomler Theater
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Postkantoor
Bovenkarspel
City Theater
Schijndel
C.C. De Pas
Heesch
Papenstraattheater
Zwolle
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Werftheater
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Brouckere
Torhout
De Molenberg
Delfzijl
De Maaspoort
Venlo
Den heuvel
Alphen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Zaantheater
Zaandam
21:00
Taverne
Bergen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Het Klooster
Woerden
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Achterom
Hilversum
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater De Omval
Diemen
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 24 oktober 2015
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Venray, Venray
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Achterom, Hilversum
Rayen Panday - Vrijspraak
De Schakel, Gilze
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
Martijn Koning - Koning van de Lach
BREStheater, Brielle
Mark van de Veerdonk - TOF
De Hofnar, Aalten
Leon van der Zanden - Supergewoon
Ons Tejater, Lieshout
Lankmoed - Onvergetelijk
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Intgeniep - Jeukt
Arto Theater, Schoonhoven
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Het Veur Theater, Leidschendam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kattendans, Bergeijk
Deng Boy - Platzak
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - De Partizanen
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Daniël Arends
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Appels met Peren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
André Manuel
Diligentia, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Griffioen, Amstelveen
Alex Roeka - Voort!
Dorpshuis-café de Werf, Hauwert
zondag 25 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Bussel, Oosterhout
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
13:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 26 oktober 2015
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Roeka - Voort!
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 27 oktober 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lankmoed - Onvergetelijk
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Huub Stapel - MV²
Parktheater, Eindhoven
Doug Stanhope
Toomler Theater, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Muze, Noordwijk
woensdag 28 oktober 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Leidse Schouwburg, Leiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater De Leest, Waalwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
De Meerpaal, Dronten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Parktheater, Eindhoven
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
van Beresteyn, Veendam
20:15
Eric van Sauers - Ontroert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
donderdag 29 oktober 2015
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Goudse Schouwburg, Gouda
Ton Kas - JABROER
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Patrick Nederkoorn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cpunt Theater, Hoofddorp
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Mark van de Veerdonk - TOF
City Theater, Schijndel
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Papenstraattheater, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Walhalla, Rotterdam
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Brouckere, Torhout
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Molenberg, Delfzijl
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - De Partizanen
Den heuvel, Alphen
20:00
Daniël Arends
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Zaantheater, Zaandam
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
André Manuel
Het Klooster, Woerden
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 30 oktober 2015
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Achterom, Hilversum
Ton Kas - JABROER
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Speeldoos, Vught
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Venray, Venray
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Vrijspraak
Orpheus, Apeldoorn