Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Tivoli
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Scala Helmond
Helmond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Spieghel
Groningen
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Breughelzaal
Bree
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Theater Bouwkunde
Deventer
Utopia
Drunen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Iduna
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Theater Bouwkunde
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Flint
Amersfoort
De Maaspoort
Venlo
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Havezathe het Everloo
Rossum
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Tivoli
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
De Poorterij
Zaltbommel
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Cammeleur
Dongen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Vieze Gasten
Gent
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. `t Schaliken
Herentals
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. Evergem
Evergem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Junushoff Theater
Wageningen
donderdag 27 december 2012
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 28 december 2012
Wilko Terwijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Op Sterk Water - Alfa
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Nathalie Baartman - Prei met mij
Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Arie Koomen / Dorine Wiersma / Fuad hassen / Jeroe
Tivoli, Utrecht
zaterdag 29 december 2012
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Scala Helmond, Helmond
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zondag 30 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 31 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 januari 2013
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
donderdag 03 januari 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 04 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Breughelzaal, Bree
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Posttheater, Arnhem
Comedy Kitchen
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
André Manuel BONZAAI!!!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
zaterdag 05 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Schudden - We vieren het maar
Parktheater, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Ons Tejater, Lieshout
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Electropis
Utopia, Drunen
Enge Buren - Reuring
Goudse Schouwburg, Gouda
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Carolien Borgers - Happy End
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Flint, Amersfoort
zondag 06 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 07 januari 2013
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
dinsdag 08 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Maaspoort, Venlo
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 09 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Theater Bouwkunde, Deventer
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Poorterij, Zaltbommel
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Cammeleur, Dongen
Katinka Polderman
Theater De Leest, Waalwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Spiegel, Zwolle
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Hans Liberg
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 10 januari 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Evergem, Evergem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thijs Maas - Concert
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Junushoff Theater, Wageningen