Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Tivoli
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Scala Helmond
Helmond
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Spieghel
Groningen
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Breughelzaal
Bree
Utopia
Drunen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Parktheater
Eindhoven
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Havezathe het Everloo
Rossum
Flint
Amersfoort
De Maaspoort
Venlo
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Vieze Gasten
Gent
De Poorterij
Zaltbommel
De Harmonie
Leeuwarden
De Cammeleur
Dongen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
donderdag 27 december 2012
Jandino Asporaat - De Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wilko Terwijn
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
vrijdag 28 december 2012
20:30
Arie Koomen / Dorine Wiersma / Fuad hassen / Jeroe
Tivoli, Utrecht
Wilko Terwijn
Theater de Kampanje, Den Helder
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 29 december 2012
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Camerettten - Finaletournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Scala Helmond, Helmond
20:00
Guido Weijers - De oudejaarsconference 2012
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 30 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 31 december 2012
Sjaak Bral - Vaarwel 2012
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Oudejaars 2012
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 02 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Spieghel, Groningen
Op Sterk Water - Alfa
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 03 januari 2013
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 04 januari 2013
Schudden - We vieren het maar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
André Manuel BONZAAI!!!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Posttheater, Arnhem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Chassé Theater, Breda
Comedy Kitchen
C.C. Den Herd, Bladel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Breughelzaal, Bree
zaterdag 05 januari 2013
Henry van Loon - Electropis
Utopia, Drunen
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater de Kampanje, Den Helder
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Bellevue, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Schudden - We vieren het maar
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Ons Tejater, Lieshout
Carolien Borgers - Happy End
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Comedyhuis Comedynight
Iduna, Drachten
Enge Buren - Reuring
Goudse Schouwburg, Gouda
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Flint, Amersfoort
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
zondag 06 januari 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Bouwkunde, Deventer
maandag 07 januari 2013
20:15
Acda en de Munnik
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Made in Belgium
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 08 januari 2013
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jeffrey Spalburg - Thuus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Max van den Burg - Schlemiel
Havezathe het Everloo, Rossum
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Maaspoort, Venlo
Silvester Zwaneveld - In de lift
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
woensdag 09 januari 2013
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hans Liberg
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Griffioen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Theater Bouwkunde, Deventer
Speelman & Speelman - Optimisten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Treasures
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Alkemade en Bloemen - Je moet niet alles geloven w
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Voor de leeuwen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ruben Nicolai - Little friday
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Wigwam
Flint, Amersfoort
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Han Solo - Han Solo bedankt!
De Vieze Gasten, Gent
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Poorterij, Zaltbommel
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Harmonie, Leeuwarden
Klaas van der Eerden - Breedbeeld
De Cammeleur, Dongen
Alex Agnew - Interesting times
C.C. `t Schaliken, Herentals
Jeroen Leenders - Geen idee
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
donderdag 10 januari 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Wilminktheater, Enschede
André Manuel - Bonzaai!!!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Theater Idea, Soest
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Willem, Papendrecht
Marco Roelofs
Theater de Spiegel, Zwolle