Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Cammeleur
Dongen
De Eendracht
Gemert
C.C. De Bombardon
Heythuysen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Meervaart
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
De Meerpaal
Dronten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Meiboom
Krabbendijke
Schouwburg Ogterop
Meppel
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Mythe
Goes
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Hoftheater
Raalte
Theater de Bussel
Oosterhout
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Kulturhus Holten
Holten
Zaantheater
Zaandam
`t Patronaat
Mierlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Kampanje
Den Helder
Musis
Arnhem
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Meent
Alsemberg
C.C. Nova
Wetteren
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater PePijn
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater 4en1
Breukelen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Toomler Theater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Vorstin
Hilversum
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vrijdag 12 april 2013
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
De Cammeleur, Dongen
Karin Bruers - Waar was ik?
De Eendracht, Gemert
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater De Cirkel, Heemskerk
Henry van Loon - Electropis
Meervaart, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ellen Dikker - Horten en stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Droog Brood - Dat wordt oorlog
De Meerpaal, Dronten
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 13 april 2013
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
Het Veur Theater, Leidschendam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Max van den Burg - Schlemiel
Kulturhus Holten, Holten
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Meent, Alsemberg
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Nova, Wetteren
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
zondag 14 april 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
maandag 15 april 2013
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 16 april 2013
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 17 april 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Yora Rienstra - We maken er wat van
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thijs Kemperink
Vorstin, Hilversum
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ruben Nicolai - Little friday
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Harmonie, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Alle dagen
Zaantheater, Zaandam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen