Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Bombardon
Heythuysen
De Meiboom
Krabbendijke
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Fidei et Arti
Oudenbosch
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. De Brouckere
Torhout
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Het Klooster
Woerden
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. De Meent
Alsemberg
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Theater 4en1
Breukelen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Kulturhus Holten
Holten
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Ogterop
Meppel
`t Patronaat
Mierlo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Bussel
Oosterhout
Hoftheater
Raalte
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. Nova
Wetteren
Zaantheater
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
Toomler Theater
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Maaspoort
Venlo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
vrijdag 12 april 2013
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
C.C. De Bombardon, Heythuysen
Carolien Borgers - Happy End
De Meiboom, Krabbendijke
Ashton Brothers - Treasures
De Harmonie, Leeuwarden
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Het Veur Theater, Leidschendam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Kom, Nieuwegein
Jeroen Leenders - Geen idee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Guido Weijers - V
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Nathalie Baartman - Prei met mij
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Brouckere, Torhout
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Soundos - Er is geen plan B
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Het Klooster, Woerden
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 13 april 2013
Lenette van Dongen - Roedel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Meent, Alsemberg
21:00
Begijn le Bleu / Jeroen Leenders / Joost van Hyfte
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bellevue, Amsterdam
Berry Lussenburg - Verwhard
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Meervaart, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Musis, Arnhem
Op Sterk Water - Alfa
Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Camerettten - Finaletournee
Theater 4en1, Breukelen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Fransche School Culemborg, Culemborg
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater PePijn, Den Haag
Carolien Borgers - Happy End
Diligentia, Den Haag
Jandino Asporaat - De Revue
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal
Effenaar, Eindhoven
20:15
Acda en de Munnik - t Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Koornbeurs, Franeker
Silvester Zwaneveld - In de lift
Theater de Mythe, Goes
20:15
Jasper van Kuijk - 't Kan Nie Op
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Max van den Burg - Schlemiel
Kulturhus Holten, Holten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Het Park, Hoorn
Henry van Loon - Electropis
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Van nature
Het Veur Theater, Leidschendam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Schouwburg Ogterop, Meppel
Leon van der Zanden - Rebel
`t Patronaat, Mierlo
Schudden - We vieren het maar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater de Bussel, Oosterhout
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Hoftheater, Raalte
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Gebroeders Fretz Revolte
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Junushoff Theater, Wageningen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Nova, Wetteren
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Poorterij, Zaltbommel
zondag 14 april 2013
Het Hoogste Woord
Toomler Theater, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Zaantheater, Zaandam
maandag 15 april 2013
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 16 april 2013
Youp van 't Hek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Guido Weijers - V
Theater De Omval, Diemen
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - Het grijze gebied
Parktheater, Eindhoven
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Plien en Bianca
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Maaspoort, Venlo
woensdag 17 april 2013
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeroen Leenders - Geen idee
Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag